Slimmer werken,
blije klanten

Marjolein de Brouwer

Ik ben: Marjolein de Brouwer en woon met mijn man en 3 kinderen in Houten. Ik heb vooral ervaring opgedaan in ondersteunende functies maar ook als consultant. Ik heb er plezier in ervoor te zorgen dat zaken voor anderen goed voorbereid en geregeld zijn. Sinds 1 jaar ben ik Lean Green Belt gecertificeerd en tijdens deze opleiding ben ik erachter gekomen dat ik al veel langer op de Lean wijze werk.

5 termen die mij omschrijven: Overzicht maken en houden, denken in oplossingen, flexibel, lekker nuchter & opgeruimd

Ik doe: Als Manager Operations ben ik verantwoordelijk voor de gehele interne organisatie. Plannen van de opdrachten en trainingen, inzet consultants en freelancers, kortom ik zorg ervoor dat alles in flow blijft.

In mijn vrije tijd: doe ik graag aan kenpo karate en mag ik graag fotograferen. Daarnaast is er altijd wel iets in en om het huis wat mijn tijd opeist

Werken bij Bureau Tromp ervaar ik als: Een prettig welkom in een fijn team.

Email: info@bureautromp.nl
LinkedIn: Marjolein de Brouwer

Chat openen
1
💬 Heb je hulp nodig?
Hi! Kan ik je ergens mee helpen? Open de chat en stel je vraag.